اسامی و مشخصات نفرات برتر کنکور 96
نتایج اولیه چهل و هفتمین آزمون سراسری کشور بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org قرار گرفت.
حمایت مهناز افشار از آشوبگران
واکنش کاربر فضای مجازی به حمایت مهناز افشار از آشوبگران
مدارس اهواز تعطیل شد
لحظاتی قبل وقوع پدیده بسیار شدید گرد و غبار، آسمان اهواز را در هاله ای از خاک فرو برد.
افتتاح 130 مدرسه برکت با حضور رئیس دفتر مقام معظم رهبری
130 مدرسه برکت صبح امروز (سه‌شنبه) با حضور حجت الاسلام محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در سراسر کشور افتتاح شد.
دو شهر و یک روستای ایران جهانی شد
رئیس شورای جهانی صنایع دستی طی نامه ای به سازمان میراث فرهنگی, صنایع دستی و گردشگری بر جهانی شدن شهرهای مریوان و سیرجان در رشته‌های کلاش (گیوه) و گلیم شیرکی پیچ اعلام کرد وکلپورگان را به عنوان نخستین روستای جهانی ایران در رشتۀ سفال معرفی کرد.
عامل پخش عکس های
یک گروه مستندساز ادعا کرده است که افرادی که تصاویر بدون حجاب آزاده نامداری را منتشر کردند وابسته به صهیونیسم فارسی زبان هستند.
اعمال شب و روز عرفه
شب نهم از شب‎های متبرك و شب مناجات با قاضى الحاجات است و توبه در آن شب مقبول و دعا در آن مستجاب است. عبادت در این شب، اجر صد و هفتاد سال عبادت را دارد.
«آزاده نامداری» بالاخره به ایران بازگشت!
انتشار تصاویر بدون حجاب آزاده نامداری در سوئیس از بمب‌های خبری چند هفته اخیر بود. نامداری خیلی زود به این موضوع واکنش نشان داد و با انتشار ویدئویی گفت که در جمع محارمش بوده است.
متن سخنان اصغر فرهادی در مراسم اسکار
فیلم فروشنده به کارگردانی اصغر فرهادی بهترین فیلم خارجی اسکار ۲۰۱۷ شد و در غیاب این کارگردان، متن سخنان او توسط انوشه انصاری در مراسم اسکار قرائت شد.
تهیه کننده «اخراجی ها» درگذشت
محسن کاسه ساز گفت: متاسفانه از بیمارستان با من تماس گرفتند و گفتند که پدر ساعت ۷:۳۰ صبح فوت کردند.
چه کسی خواننده رپ را از «لامبورگینی» پیاده کرد؟
در پی پیگیری از دفتر موسیقی مشخص شد عوامل نمایش «لامبورگینی» چهارشنبه ۱۴ تیر درخواست مجوز خوانندگی حمید صفت در این اثر را داده‌اند و این درخواست هم اکنون در شورای شعر این دفتر در حال بررسی است.