حذف کارت سوخت
کارت سوخت با ابلاغ رئیس‌جمهور حذف شد.
جدول کامل حقوق و مزایا در سال 96
پس از مصوبه اخیر شورای عالی کار و تعیین حداقل دستمزد ۹۳۰ هزار تومانی مشمولان قانون کار در سال آینده، جدول کامل حقوق و مزایا شامل سنوات، عیدی پایان سال، حق اولاد، حداقل مزد روزانه، حق بن، حق مسکن، اضافه کاری، معافیت مالیاتی و … نیز مشخص شد.
تقویت سکه در بازار/ دلار کمی ارزان شد
صرافی های تهران امروز دلار آمریکا را با قیمت ۳۷۴۷ تومان و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی را با قیمت یک میلیون و ۲۰۲ هزار تومان می فروشند.
بازار بی رونق خودرو در آستانه سال نو
علی رغم رونق خرید در انواع کالا بازار خودرو این روزها در شب عید هم آرام است و حتی کاهش قیمت ها هم برای جذب مشتری انجام می‌شود.
رقم دستمزد سال ۹۶ از زبان وزیر کار
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: در نشست‌های سه‌جانبه‌گرایی دستمزد مورد بررسی قرار می‌گیرد و اصلا هیچ رقمی در ذهن دولت نیست.
خطر مدیران نجومی برای کشور
اشرافیت دولتی سبب می شود که مسئولین از عامه مردم جدا و پیگیر خواسته های یک طبقه خواص باشند. زیرا واقعیت آن است که نمی توان با حقوق های نجومی و زندگی اشرافی درد طبقات مستضعف جامعه را فهمید.
سقف برداشت عابر بانک‌ها افزایش یافت
با توجه به اطلاعات اعلامی از سوی بانک مرکزی از روزجاری سقف برداشت از عابر بانک برخی از بانک‌ها افزاش یافته و این افزایش سقف تا 15 فروردین‌ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.
آغاز توزیع اسکناس نو در بانک ها از امروز
شعب بانک های منتخب، از امروز ۲۱ اسفند ماه توزیع اسکناس های نو به متقاضیان را آغاز کردند.
توضیحاتی در خصوص واریز سود سهام عدالت
مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی از واریز سود سهام عدالت در سال آینده خبر داد و اعلام کرد تاکنون ۲۴هزار میلیارد تومان سود سهام عدالت به خزانه واریز شده است.
فصل جدید سپرده‌گذاران
این روزها حدود سه سال است که از ماجرای تشنج، از هم‌پاشیدگی، واگذاری و در نهایت تعیین تکلیف سپرده‌گذاران موسسه غیرمجاز میزان می‌گذرد.
آخرین وضعیت پرونده ثامن الحجج
اژه‌ای درباره دلیل تعلیق حکم احمد منتظری گفت: یکی از مراجع قم وساطت کردند و آن فرد هم تعهد داد و از زندان مرخص شد اما از جزئیات اطلاعی ندارم.
سودجویی بانک‌ها از مردم از طریق کارت‌های بانکی
معاون وزیر و مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با انتقاد از درج بی‌دلیل تاریخ اعتبار بر روی کارت‌های بانکی گفت: چرایی درج تاریج اعتبار و محدودیت زمانی برای اعتبار این کارت‌ها برای ما هم روشن نیست.
قیمت مرغ از هشت هزار تومان گذشت +جدول
آخرین بررسی‌ها از بازار محصولات پروتئینی نشان می‌دهد که هر کیلوگرم گوشت مرغ ۸۱۰۰ تومان در مغازه‌های سطح شهر فروخته می‌شود که در مقایسه با مدت مشابه ماه گذشته ۸۰۰ تومان افزایش قیمت پیدا کرده است.
آیا بلیت اینترنتی هواپیما معتبر است؟
با نزدیک شدن به ایام تعطیلات نوروز تعداد متقاضیان برای خرید بلیت هواپیما پروازهای داخلی و خارجی در این ایام افزایش یافته و این احتمال وجود دارد که با کاهش ظرفیت‌ها در روزهای آینده تقاضا برای خرید بلیت حداکثری شود.
چاپ اسکناس ها با واحد ریالی
مسعود رحیمی سرپرست ریالی و نشر بانک مرکزی گفت: تا زمانی که تغییر واحد پول ملی از ریال به تومان صورت نگیرد، اسکناس ها با واحد ریالی چاپ می شوند.
دریافتی مقامات محدود شده است
رئیس مجلس شورای اسلامی با تکذیب برخی ادعاها مبنی بر قانونی شدن حقوق‌های نجومی در مجلس گفت: دریافتی مقامات طبق این قانون محدود شده است.