مهلت ثبت خودروهای در گمرک مانده
سازمان توسعه تجارت مهلت ثبت سفارش خودروهای ۲۰۱۶ را تا پایان مهلت اداری امروز تعیین کرد.
واردات خودرو ۱۳ درصد افزایش یافت
در ۹ ماهه نخست امسال واردات انواع خودرو ۱۳ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشت.
تغییرات تعرفه‌ای کشور عراق عامل کاهش صادرات
مدیر گمرک چهارمحال وبختیاری با بیان اینکه ۷۰ درصد صادرات این استان به عراق است، افزود: تغییرات و وضع مقررات جدید تعرفه وارداتی از سوی عراق، عامل اصلی در کاهش ۱۰ درصدی صادرات استان به این کشور در سال جاری بوده است.
سامانه ثبت سفارش واردات خودرو باز شد
دبیر انجمن واردکنندگان خودرو گفت: خودروهای با حجم موتور بالاتر از ۲۵۰۰ سی‌سی، خودروهایی که قیمت شان بالای 40هزار دلار است و جز خودروهای لوکس محسوب می شوند اجازه واردات ندارند
توزیع تخم مرغ در فروشگاه های زنجیره ای
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: هیچگونه کمبودی در عرضه تخم مرغ نداریم و واردات آن تا رسیدن بازار به ثبات ادامه دارد.
حذف کارت سوخت
کارت سوخت با ابلاغ رئیس‌جمهور حذف شد.
اعلام لیست خودروهای مجاز برای ورود به کشور + جدول
در حالی دو شب گذشته تعرفه جدید خودروهای وارداتی اعلام شد که هنوز سایت ثبت سفارش به روال عادی خود بازنگشته است، هر چند به نظر می‌رسد خودروهای دارای نمایندگی مجاز نیز این امکان را طی روزهای آینده به دست آورند.
رفت و آمد امروز خودروها در سایت ثبت سفارش
امروز علی رغم عدم ابلاغ دستورالعمل واردات خودرو، سامانه ثبت سفارش با رفت و آمد خودروها برای درج اولیه اسامی در سایت روبه رو است.
توزیع تخم مرغ وارداتی
معاون وزیر جهاد گفت: توزیع ۱۳۰ هزارتن تخم مرغ وارداتی از امروز در بازار آغاز شد.
عامل اصلی گرانی تخم مرغ چیست؟
ناصر نبی پور در مورد عامل اصلی گرانی تخم مرغ گفت: از آغاز مهرماه امسال با شیوع بیماری های تنفسی در مرغداری های استان هایی مانند تهران، البرز، آذربایجان، قزوین و قم قیمت تخم مرغ افزایش یافته است.
واکنش نوبخت به اخبار مربوط به افزایش نرخ بنزین
دفتر سخنگوی دولت در مورد اظهاراتی که در رسانه‌ها در ارتباط با افزایش نرخ حامل‌های انرژی در بودجه 97 انجام می‌شود، اطلاعیه‌ای صادر کرد.
اعلام جدول تعرفه‌های 130 و 150 درصدی واردات خودرو
دولت در فهرست تغییرات تعرفه ای در کتاب مقررات صادرات و واردات سال 1396 پیشنهاد کرده، تعرفه واردات انواع خودرو از ۱۰۰۰ سی سی تا بیش از ۳۰۰۰ سی سی به ۵۵ تا ۱۵۰ درصد افزایش یابد.
پیشنهاد شهرداری برای افزایش قیمت بنزین در پایتخت
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از پیشنهاد شهرداری تهران مبنی بر اضافه شدن 150 تومان به ازای هر لیتر بنزین در پایتخت خبر داد.
نمی‌توانیم یارانه را قطع کنیم
رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه جمعی از هموطنان به پول یارانه نیازمند هستند و نمی‌توانیم تحت هیچ شرایطی آن را قطع کنیم، گفت: امسال یارانه تحت پوشش افراد کمیته امداد و بهزیستی3.4 برابر شده است و سعی داریم هر کسی که زیر خط فقر باشد مبلغ دیگری به نام بیمه سلامت به آنها بدهیم.
صف وام ازدواج از بین رفت
رییس کل بانک مرکزی گفت: با اجرای طرح ضربتی ،صف وام ازدواج از بین رفت.
کاسپین دوباره سیف را به مجلس کشاند
رئیس بانک مرکزی درباره آخرین وضعیت و سازماندهی موسسات مالی و اعتباری از جمله "کاسپین" در جلسه غیر علنی مجلس به نمایندگان گزارش می‌دهد.