حذف کارت سوخت
کارت سوخت با ابلاغ رئیس‌جمهور حذف شد.
خروج ارز با شگرد جدید در سوء‎استفاده از کارت بازرگانی
با تشدید فشارها برای مبارزه با فرار مالیاتی در تجارت خارجی، کارتهای بازرگانی یکبار مصرف اشخاص حقوقی جایگزین کارتهای بازرگانی اجاره ای افراد حقیقی شده و به نظر می‌رسد سازمانهای نظارتی برای این ترفند جدید قاچاقچیان راهکاری در پیش نگرفته‌اند.
کلاه دوم بر سر خریداران حواله پژو ۲۰۰۸
قبل از پیش‌فروش پژو۲۰۰۸ نقش سازمان حمایت مصرف‌کنندگان بسیار کمرنگ بود، اما۱۵روز پس از پیش‌فروش، وارد میدان شد و عودت بخشی از مبلغ به متقاضیان را وعده داد؛ وعده‌ای که انجامش عملی نیست.
قیمت نفت جهانی کاهش یافت
هر بشکه نفت برنت با 45 سنت کاهش46.26 دلار فروخته شد. قیمت این نوع نفت حدود یک درصد کاهش یافته است.
حبس آمار تجارت خارجی در گمرک ۴۷ روزه شد
گمرک ایران که در سال‌های اخیر ادعا گمرک الکترونیک را دارد، با حبس آمار تجارت خارجی اردیبهشت و خرداد ماه خط بطلانی بر این ادعا کشید.
افزایش مجدد قیمت گوشت
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه این نوع گوشت حدود ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان گران شده است، گفت: حدود یک ماه است که جگر گوسفندی نیز قبل از عرضه به بازار باید ۲۴ ساعت در پیش سرد قرار بگیرد.
«بانک کشاورزی» نامش را عوض کند
نماینده مردم رشت در مجلس گفت: بانک کشاورزی نام خود را عوض کند، چرا که این بانک تنها کاری که نمی‌کند دادن تسهیلات به کشاورزان و فعالان این بخش است.
«کاسپین»‌های دیگری در راهند
یک کارشناس اقتصادی با اشاره به مشکلات مؤسسات مالی و اعتباری و آثار ناشی از فعالیت آنها گفت: در آینده نزدیک باید منتظر کاسپینهای دیگری بود.
مردم، گوشت 18 هزار تومانی بخرند
دبیر ستاد تنظیم بازار گفت: قیمت‌های گوشت قرمز منجمد تعدیل شد و از کیلویی ۲۲ هزار تومان به ۱۸ هزار تومان کاهش یافت که امیدواریم برخی مصارف خاص این ایام مانند نذورات و مصارف عمده از طریق گوشت منجمد جایگزین شود که به تعدیل قیمت کمک می‌کند.
بالاخره زمان واریز اولین سود سهام عدالت اعلام شد + جزییات
۲۵ میلیون مشمول سهام عدالت اقدام به ارائه کد شبا بانکی به سامانه سهام عدالت کرده‌اند.
پاسخ به ۷ سوال در مورد موسسه اعتباری کاسپین
حواشی موسسه اعتباری کاسپین در روزهای اخیر، سر و صدای زیادی به پا کرده است. از یک طرف بانک مرکزی با دادن دو اطلاعیه در هفته‏های گذشته، از پرداخت مرحله‌ای سپرده اشخاص خبر داد و امید به حل معضل تعاونی‌های هشت‏گانه زیرمجموعه کاسپین قوت گرفت. از طرف دیگر سپرده‏ گذارانی که متحمل خسران و فشار زیادی در این مدت شده‌اند، همچنان با برپایی تجمع و اعلام اعتراض خود به روند جدید در پیش گرفته نیز واکنش چندان مثبتی نشان ندادند.
ادغام بانکها هزینه بر است
رئیس ‌کل بانک مرکزی از احتمال ادغام برخی بانک‌ها در یکدیگر خبر داد و در این رابطه یکی از کارشناسان در حوزه بانکی این اقدام را هزینه بر دانست.
واردات کیا و بنز به ایران، فعلا ممنوع!
نمایندگی های کیا و بنز هنوز موفق به تمدید اعتبار خود برای واردات خودروها نشدند و عملاً واردات این محصولات متوقف شده است.
خبر جدید درباره سود سهام عدالت
مشمولین برای دریافت سود سالیانه سهام عدالت باید شماره شبا بانکی مربوط به حساب معتبر و غیر مسدود و به نام خود را وارد سامانه سهام عدالت کنند.
محل افزایش یارانه مشخص نیست
بررسی ها نشان می‌دهد، افزایش سه برابری یارانه‌ اقشار محروم از سوی دولت، از محل هدفمندی یارانه ها صورت گرفته است. این در حالی است که پیش از این دولت بارها تاکید کرده بود منابع هدفمندی کفاف پرداخت نقدی یارانه‌ها را هم نمی‌دهد.
فریب سپرده‌گذاران در شب انتخابات!
اعتراض گسترده سپرده‌گذاران موسسه اعتباری کاسپین به عملکرد بانک مرکزی موجب شد مسؤولان دولت یازدهم در آستانه انتخابات ریاست جمهوری به وعده‌های عجیب و غریب رو آورند.