کد خبر: ۲۹۶۳۹
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۶
جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: به علت تجمع شهروندان اطراف بیمارستان شهدای تجریش شاهد ترافیک سنگین در میدان تجریش و خیابان ولی عصر هستیم.
نیک نیوز: حسن عابدی درباره جزئیات ترافیک شبانگاهی در محدوده بیمارستان شهدای تجریش گفت: همزمان با اعلام بستری شدن و سپس فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در بیمارستان، شاهد حضور گسترده مردم در این بیمارستان بودیم که باعث ایجاد ترافیک سنگین در محدوده میدان تجریش، میدان شهرداری و حد فاصل  خیابان ولی عصر بودیم.

 

وی گفت: بلافاصله نیروهای کمکی پلیس راهور برای تسهیل در تردد خودروها در محل ترافیک حضور یافتند و با هدایت خودروها، از توقف آنها در حاشیه خیابان جلوگیری کرده تا از ایجاد ترافیک سنگین در این خیابان اصلی جلوگیری کنیم.

 

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: برابر گزارش همکارانم که همچنان در خیابان حضور دارند در حال حاضر ترافیک در محدوده خیابان ولی عصر با کندی در حرکت است و همکارانم تا پایان تخلیه خیابان در محل های مذکور حضور دارند.

 

وی به رانندگان توصیه کرد: از تردد غیرضروری در محدوده خیابان ولی عصر حد فاصل میدان تجریش تا پل پارک وی خودداری کرده و از توقف جدا پرهیز کنند.نام:
ایمیل:
* نظر: