کد خبر: ۳۰۹۸۴
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵
پسر پله، اسطوره بزرگ فوتبال برزیل پس از اینکه اعتراضش به حکم دادگاه درباره اتهامش به جا به جایی مواد مخدر و پول شویی رد شد، به زندان بازگشت.
نیک نیوز: ادینیو که پیشتر سابقه گلری در تیم سانتوس را نیز داشت، روز جمعه پس از اینکه دادگاه حکم بازگشت او به زندان را داد، خود را به پلیس معرفی کرد. پس از اعتراض نهایی او، پرونده اش به دادگاه عالی منتقل شد تا تلاش کند خود را در این دادگاه تبرئه کند ولی این اقدامات نیز بی فایده بود و او باید به زندان برود.

 

 

 

ادینیو اولین بار سال 2005 دستگیر شد لی او همواره تمام اتهاماتی که علیه اش مطرح شده را رد کرده است. سال 2014 او به 33 سال زندان محکوم شد ولی بعدها این مدت به 12 سال و 10 ماه کاهش یافت. او در ماه فوریه به زندان رفت ولی در ماه مارس برای ادامه روند اعتراضش آزاد شد. با این حال او معتقد است که تمامی اتهامات علیه اش به خاطر رابطه اش با مظنونین بوده است.

 

او گفت:" خیلی ناراحتم زیرا متهم به پول شویی شده ام ولی هیچگاه این کار را نکرده ام. هیچ گواهی برای این اتهام وجود ندارد. تمام دلیل دادگاه رابطه من با کسانی است که به این جرم محکوم هستند.  من هیچگاه رابطه ام با آنها را رد نکرده ام ولی هیچگاه پولشویی هم نکرده ام. من از کارهایم پشیمانم، از بی اهمیتی ام پشیمانم ولی من جرمی مرتکب نشده ام. قدرتمندم و از پس این موضوع برخواهم آمد."نام:
ایمیل:
* نظر: