کد خبر: ۳۱۸۲۳
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۹
بر اساس اعلام پلیس راهور، جدا از ترافیک نیمه سنگین در باند جنوبی آزادراه های تهران-کرج و کرج-قزوین، سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.
نیک نیوز: پلیس راهور ناجا درباره وضعیت جوی و ترافیکی بعداز ظهر سه شنبه ۷ آذر ۹۶، اعلام کرد : شاهد ترافیک نیمه سنگین در باند جنوبی آزادراه کرج-قزوین(محدوده پل استاندارد تا پل فردیس) و باند جنوبی آزادراه تهران-کرج(محدوده های پل فردیس تا پل کلاک و در ادامه گرمدره هستیم.

بنابراین گزارش، همچنین در محورهای استان اردبیل و محور سمیرم به یاسوج نیز با مه گرفتگی همراه با کاهش دید رو به رو هستیم. سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

 همچنین پنج محور نیز مسدود هستند که شامل محور اولنگ –شاهرود در استان های گلستان و سمنان، محور دیزین-شمشک در استان های تهران و البرز، محور(سیرجان حاجی آباد)در استان هرمزگان, ترددکلیه خودرو هااز کیلومتر ۶۰الی ۶۴ به علت انجام عملیات راهسازی (ترانشه برداری کوه) به صورت دو طرفه خواهد بود، محور هراز (تونل امام زاده هاشم)در استانهای شرق تهران و مازندران (ازتاریخ ۰۷/۰۸/۹۶تا ۳۰/۰۹/۹۶ همه روزه به صورت ۲۴ساعته ) و در زمان انسداد تردد از محور قدیم هراز (محدوده گردنه امام زاده هاشم)انجام خواهد شد و محور فرعی گنجنامه-تویسرکان در استان همدان می باشد.نام:
ایمیل:
* نظر: