کد خبر: ۴۹۵۷
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۰
اختصاص این تسهیلات با اولویت بندی درصد جانبازی انجام خواهد شد و همچنین افرادی که مسکن آنها نامناسب است نیز می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

نیک نیوز: سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی از تصویب بندی در لایحه بودجه سال 92 خبر داد که براساس آن به 100 هزارنفر از جانبازان و ایثارگران از جمله جانبازان دارای حداقل 20 درصد جانبازی تسهیلات خرید و ساخت مسکن تعلق می گیرد.

«جعفر قادری» در حاشیه جلسه علنی روز یکشنبه مجلس در جمع خبرنگاران اظهارداشت: دولت در لایحه بودجه سال 92 پیشنهاد کرده بود که به 100 هزار نفر از ایثارگران و جانبازان تسهیلات خرید و ساخت مسکن تعلق بگیرد که اعضای کمیسیون تلفیق با اصلاح بخش هایی از این بند کف درصد جانبازی را از 25 درصد به 20 درصد کاهش دادند.

قادری افزود: مبلغ تسهیلات خرید و ساخت مسکن برای جانبازان و ایثارگران در کلان شهرها 60 میلیون، مراکز استان ها 50 میلیون، سایر شهرها 40 میلیون و روستاها 20 میلیون تومان با کارمزد چهار درصد و بدون نیاز به رعایت اصلاح الگوی مصرف است.

 وی خاطرنشان کرد: اختصاص این تسهیلات با اولویت بندی درصد جانبازی انجام خواهد شد و همچنین افرادی که مسکن آنها نامناسب است نیز می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: