فاصله دولت روحانی با مردم زیاد شده است
وزیر راه دولت اصلاحات، وعده ۱۰۰ روزه دولت یازدهم برای بهبود معیشت مردم را مورد نکوهش قرار داد و گفت فاصله دولت با مردم زیاد شده است.
مذاکره‌کنندگان مراقب باشند عزت ایران آسیب نبیند
خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه سران داخلی فتنه به مردم، کشور و رهبری ظلم کردند، خطاب به آنها گفت: اگر به ظلم خود اعتراف کنید، مردم نجیب هستند و رهبر انقلاب هم آقاست و عذر شما را می‌پذیرند.
دور بعدی مذاکرات هسته‌ای اواسط ژانویه
یک منبع آگاه در وزارت امور خارجه روسیه روز پنج‌شنبه گفت: دور بعدی مذاکرات ایران و گروه 1+5 اواسط ماه ژانویه برگزار خواهد شد.
بازیگران هم کارت معافیت جعلی گرفته‌اند!
در روزهای اخیر، تصور بر این بود که فقط فوتبالیست‌ها بوده‌اند که چنین تخلفاتی داشته‌اند، در حالی که خبرهای رسیده حاکی از این است که هنر پیشه‌ها و بازیکنان فوتبال هم سهمی از این تخلف داشته‌اند.
عراقچی: مذاکرات بسیار فشرده و سودمند بود
معاون وزیر امور خارجه ایران در پایان دور تازه مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه موسوم به 1+5، گفت‌وگوها را «بسیار فشرده» و «بسیار سودمند و مفید» توصیف کرد.
عراقچی: مذاکرات مفصلی با هیات آمریکایی داشتیم
عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته‌ای پس از پایان سومین دور از مذاکرات دوجانبه با هیات آمریکایی گفت: مذاکرات بسیار مفصلی با هیات آمریکایی داشتیم ولی هنوز درمورد نتایج زود است که قضاوت کنیم.
قرارگاه خاتم‌مجموعه‌ معتمد نظام است
رئیس مجلس شورای اسلامی با توصیه به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء جهت ایفای نقش کاتالیزور در تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام و واگذاری آنها به بخش خصوصی گفت: احیای معادن می‌تواند زنجیره تولید را در کشور کامل کند.
زنگنه باید به جای همراهی با عربستان جلسه اوپک را ترک می‌کرد
عضو کمیسیون انرژی مجلس با اعلام این که قطعاً نرخ نفت در بودجه سال۹۴ توسط کمیسیون تلفیق کمتر از ۷۲ دلار برای هربشکه تعیین خواهد شد گفت: دیپلماسی انرژی ایران در بحث کاهش قیمت نفت با نقشه آمریکا و عربستان همراهی کرد.
اسد خواستار تقویت همکاری ۲جانبه دو کشور شد
رئیس جمهور سوریه در نامه‌ای به همتای ایرانی خود تاکید کرد که باید همکاری دوجانبه برای جلوگیری از نفوذ آمریکا و اسرائیل تقویت شود.
القای تقابل سپاه با دولت، هدف عملیات روانی دشمن
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان تلاش می کنند که القای تقابل بین سپاه و دولت را مطرح کنند و این از اهداف عملیات روانی و فضاسازی دشمنان ما است.
انتقاد شدید نماینده مجلس از «بنز» روحانی
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آقای روحانی با دو خودروی بنز به خانه ملت می‌آید و فاتحه تولید ملی را می‌خواند، گفت: این ملت به ما رای دادند اگر رای نمی‌دادند که صاحب سمتی نمی‌شدیم، بنابراین این حق ملت است که بهترین خودرو را سوار شود.
گروگانگیر سیدنی کلاهبردار فراری بود
فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: "هارون مونس" که در شهر سیدنی کشور استرالیا دستگیر شده ایرانی بوده و نام اصلی آن "منطقی" است.
برخی می‌خواهند فتیله مخالفت با آمریکا را پایین بکشند
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه در پیشبرد اهداف انقلاب، تنها مخالفت با آمریکا مطرح نیست، گفت: البته این امر امروز به خوبی پیش می‌رود هرچند برخی می‌خواهند فتیله آن را پایین بکشند.
موگرینی: تعامل با ایران محدود نخواهد بود
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاکید کرد که اتحادیه اروپا تنها در خصوص برنامه هسته‌ای با ایران تعامل نخواهد داشت بلکه این تعامل در خصوص مسائل منطقه‌ای نیز خواهد بود.
اظهارات سردار سلیمانی درباره راهپیمایی اربعین
سردار سلیمانی گفت: عراق امروز در کنار انقلاب اسلامی و در کنار رهبری انقلاب اسلامی قرار گرفته است و این بزرگترین نتیجه ای است که انسان می توان از حقیقت راه با برکت شهیدان ما حس کند.
آخرین مذاکره هسته ای ایران و آمریکا
ایران و آمریکا که روز گذشته دور نخست مذاکرات دوجانبه هسته ای را برگزار کردند امروز هم به مذاکراتشان ادامه می دهند. احتمالا این آخرین دور از مذاکرات هسته ای در سال 2014 خواهد بود.