3 سال گذشت، قفل معیشت همچنان بی‌کلید!
روحانی با گذر از سال سوم به فکر انتخابات دوره بعد بوده و با انبوهی از مشکلاتی که براساس تبلیغات انتخاباتی قرار بود صد روزه حل شوند و امروز تشدید شده‌اند مواجه است و از سوی دیگر نیز برجام به عنوان تنها دستاورد دولت نتیجه‌ای ملموس برای مردم و سفره‌های آنان نداشته است.
مراسم تشییع پیکر دو محیط بان با حضور ابتکار
هم اکنون تشییع پیکر محیط بانان شهید محمد دهقانی و پرویز هرمزی با حضور معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در استان هرمزگان در حال برگزاری است.
یک ابطال و هزار مدعی/ آقای مسئول؛ سکوت از شما بعید است!
جناب معاون جریان بازشماری تبریز و جابجایی نفرات بر اساس اشتباهات سهوی در شمارش اولیه آرا و اعتراض کاندیدها را طبیعی می داند اما در خصوص جریان ابطال انتخابات اهر و هریس او در ادعایی معتقد است بازشماری مشکلی نداشته است.
بررسی آرایش جدید وزارت امور خارجه
سفیر اسبق ایران در سازمان همکاری اسلامی تاکید کرد: اکنون منطقه آبستن حوادث و بحران‌های بسیاری است. البته این بحران‌ها در طول چهار دهه اخیر وجود داشته است اما در سال‌های اخیر آن بحران‌ها به اوج خود رسیده است. این مسئله موجب یک نیاز جدی می‌شود تا یک بازنگری در مضمون و محتوای مفاهیم به وجود آمده در سیاست‌هایمان را انجام دهیم.
استقرار یگان ویژه در نقاط حساس پایتخت
فرمانده یگان سوم امام حسین(ع)، تدابیر امنیتی لازم را برای برگزاری هر چه بهتر مراسم های لیالی قدر تشریح کرد.
اعلام آزادی کامل فلوجه
شهر «فلوجه» عراق بصورت كامل آزاد شد.
دیدار سفیر ایران در عراق با «حیدر العبادی»
سفیر ایران در عراق با نخست‌وزیر این کشور دیدار کرد و در این دیدار درباره جنگ علیه داعش و نیز روابط دوجانبه بحث و رایزنی شد.
فاصله کلینتون با ترامپ دو رقمی شد
در جدیدترین نظرسنجی که در روز جمعه انجام شد، هیلاری کلینتون بازهم فاصله خود را از رقیب اصلی خود افزایش داد و فاصله خود را با ترامپ دو رقمی کرد.
اعراب، عامل خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا
واکنش عمومی در جهان عرب به‌ گونه‌ای است که می‌توان گفت که از نتایج صندوق‌های رای «شوکه» شده‌اند و به سرزنش یکدیگر به دلیل نگاه ایدئولوژیکی یا دینی خود پرداخته‌اند.
تعطیلی کارخانه‌ای که روحانی افتتاح کرد!
در ادامه سریال تعطیلی کارخانه‌ها، مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق که روحانی افتتاح کرده بود تعطیل شد.
احمدی‌نژاد در مسجد نارمك سخنرانی می‌كند
هرچه به زمان انتخابات ٩٦ نزدیك‌تر می‌شویم، تحركات جریان احمدی‌نژاد روزبه‌روز بیشتر و فاصله دفعات حضور احمدی‌نژاد و نزدیكانش در عرصه عمومی كمتر می‌شود.
عمان از خروج انگلیس حمایت کرد
وزارت خارجه عمان در توئیتی، رأی مردم انگستان به خروج از اتحادیه اروپا را تصمیمی شجاعانه و تاریخی توصیف کرد.
پنج ایرانی در ترکیه دستگیر شدند
پنج شهروند ایرانی به اتهام استفاده از گذرنامه جعلی و قاچاق کالا در شهرهای وان و ازمیر ترکیه دستگیر شدند.
اوباما و مرکل از تصمیم مردم انگلیس ابراز تاسف کردند
کاخ سفید واشنگتن جمعه اعلام کرد که باراک اوباما رییس جمهوری آمریکا و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان از تصمیم مردم انگلیس در باره خروج ار اتحادیه اروپا ابراز تاسف کردند.
ایران و روسیه از خروج بریتانیا ذوق‌زده شدند
گاردین دربارۀ واکنش کشورها به خروج انگلیس از اتحادیه اروپا نوشت: ایران به سختی توانست شادی خود را پنهان کند.
پیامد خروج انگلیس از اتحادیه اروپا
رای مردم انگلیس به خروج نشان داد که اتحادیه اروپا مدینه فاضله نیست و کشورهای دیگر برای پیوستن به آن دیگر به آب و آتش نخواهند زد.