هیات آژانس بین المللی انرژی اتمی وارد تهران شد
هیات آژانس بین المللی انرژی اتمی در قالب پنج نفر به سرپرستی ترو واریو رانتا معاون مدیرکل آژانس بین المللی در امور پادمان ها وارد تهران شد.
آمریکا در پی راه‌های ورود به ایران
یک مقام‌ ارشد آمریکایی و سفیر سابق سوئیس در تهران از تمایل کشورهای خود برای حضور دربازار ایران بعد از رفع تحریم‌ها خبر دادند.
واکنش سخنگوی سازمان انرژی اتمی به اظهارات مونیز
سخنگوی سازمان انرژی اتمی در واکنش به اظهارات وزیر انرژی آمریکا در رابطه با اجرای پروتکل الحاقی گفت:پروتکل الحاقی در چارچوب اختیارات دولت و مجلس شورای اسلامی در مذاکرات هسته‌ای مورد بحث قرار می‌گیرد.
کاخ سفید: ایران «حوثی‌ها» را فرماندهی نمی‌کند
سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا گفته ارزیابی واشنگتن این است که ایران «حوثی‌ها» (جنبش انصارالله) در یمن را کنترل و فرماندهی نمی‌کند.
گستاخی رسانه‌های سعودی علیه ایران و سردار سلیمانی!
موضع گیری توهین آمیز و گستاخانه رسانه‌های سعودی درقبال سخنرانی‌ها و مواضع مسؤولان جمهوری اسلامی ایران و همچنین دبیرکل حزب الله لبنان در خصوص تجاوز ائتلاف عربستان به مردم یمن، از عصبانیت شدید محافل داخلی این کشور حکایت دارد.
اصابت راکت به به نزدیک سفارت ایران در صنعا خسارت جانی نداشته است
سخنگوی وزارت امور خارجه درباره اصابت راکت طی حملات هوایی به نزدیکی سفارت کشورمان در صنعا گفت: خوشبختانه هیچگونه آسیبی به همکاران سفارت وارد نشده است.
جشن و پایکوبی ۲۲ آمریکایی در شمال تهران!
یک روزنامه انگلیسی در گزارشی به سفر هیاتی از تجار آمریکایی به ایران که در نوع خود اولین مورد بعد از پیروزی انقلاب اسلامی است، پرداخت.
پیشنهاد اوباما به ایران درباره لغو تحریم ها
رئیس جمهور آمریکا در اظهاراتی پیشنهاد مصالحه احتمالی در مورد تحریم های اعمال شده علیه ایران را داد.
6 عضو ستاد انتخابات کشور تعیین شدند
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در احکامی جداگانه 6 عضو و مسوول کمیته های ستاد انتخابات کشور را تعیین کرد.
سوال نمایندگان مجلس از طیب نیا درباره بالا بودن سود بانکی
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: سؤال دو نماینده مجلس از وزیر اقتصاد در مورد علت بالابودن سود بانکی در دستورکار جلسه علنی فردای مجلس است.
روحانی فردا به اندونزی می‌رود
رئیس‌جمهوری اسلامی ایران به منظور شرکت در «کنفرانس باندونگ » فردا به اندونزی سفر می‌کند.
دعوت از سرکرده فرقه انحرافی حلقه در یک مناظره تلویزیونی!
محمدعلی طاهری سرکرده فرقه انحرافی حلقه که در زندان به سر می‌برد به تازگی در تماس تلفنی با وکیل خود مدعی شده از وی برای شرکت در یک مناظره تلویزیونی دعوت شده است.
گزارش وزیرکشور درباره «پول‌های کثیف» در جلسه علنی هفته آینده مجلس
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: وزیر کشور هفته آینده برای توضیح درباره موضوع «پول‌های کثیف» در نشست علنی مجلس حاضر می‌شود.
خالی شدن کامل مکه از زایر ایرانی
معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت با بیان اینکه اکنون ۱۰ هزار عمره گزار ایرانی در مکه هستند، گفت: تا سوم اردیبهشت ماه عربستان از زائران ایرانی خالی می شود.
توافق نهایی هسته‌ای پیش از اجرا باید در مجلس تصویب شود
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در ادامه با بیان اینکه، قانون اساسی تصریح کرده که باید توافق‌های بین‌المللی به تصویب مجلس برسد، گفت: توافق نهایی هسته‌ای بعد از تصویب در مجلس، می‌تواند اجرای شود.
چند شغله‌های دولتی را در بخش خصوصی بشناسیم
چرا دولت حتما باید نمایندگان خود را از طریق معاونین وزرا و افراد پر مشغله‌ انتخاب کند؛ کارشناسان معتقدند با این اتفاق جلسات اتاق به جلسات شورای گفتگو تبدیل می‌شود