نشست صبحگاهی وزرای خارجه گروه ۵+۱ و ظریف
امروز پایان ضرب‌الاجل 2 طرف برای تعیین چارچوب کلی توافق است.
فرودگاه عدن زیر آتش موشک های سعودی
پس از آنکه ارتش و کمیته‌های مردمی یمن کنترل فرودگاه عدن را در دست گرفتند جنگنده‌های سعودی این فرودگاه‌ را موشک باران کردند.
از جان کری بپرسید اتهام «جفری استرلینگ» چیست؟
مدیرمسئول روزنامه کیهان با هشدار نسبت به محتوای توافق احتمالی هسته‌ای گفت: باید از آقای جان کری پرسید: آیا ملزم کردن ایران به همکاری با آژانس در چارچوب PMD دام جدید و خطرناکی نیست که پیش پای تیم هسته‌ای کشورمان پهن کرده‌اند؟
تمایل طرفین بر حصول توافق نهایی در روز سه شنبه
برخی اطلاعات نشان می دهد در سال های اولیه اجرای توافق هیچ تحریمی لغو نخواهد شد و لغو تحریم ها به 3 شرط اجرای بلند مدت پروتکل، و حل دو مسئله موشک و PMD مشروط شده است.
مجلس به دنبال ممانعت از سفر
رئیس کمیته دفاعی- امنیتی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس هفته آینده در صدد است تا با مجاب کردن وزارت امور خارجه از سفر اردوغان به ایران جلوگیری کند.
پایان نشست وزرای خارجه ایران و ۱+۵
گفتگوی وزیران امور خارجه ایران و قدرت‌های بزرگ به منظور برداشتن آخرین موانع از سر راه رسیدن به توافقی در باره برنامه هسته‌ای ایران ،صبح روز دوشنبه در لوزان، آغاز شد.
مذاکرات به لحظات سخت رسیده است
عراقچی ضمن اینکه گفت مذاکرات فشرده‌ای در جریان بوده و به لحظات سخت رسیده است، تاکید کرد که موضوع خروج اورانیوم از کشور، در برنامه‌ها وجود ندارد.
هدیه وزیر آمریکایی به صالحی
وزیر انرژی آمریکا به صالحی هدیه داد.
جان کری نسبت به دستیابی به توافق با ایران ابراز تردید کرد
وزیر خارجه آمریکا تأکید کرد که مطمئن نیست که در شرایط کنونی بتوان به یک توافق بر سر برنامه هسته‌ای ایران دست یافت.
آژیر خطر در مرزهای عربستان به صدا درآمد
منابع رسانه‌ای از درگیری در دو منطقه «جیزان» و «صبیه» در مرزهای عربستان سعودی و یمن و به صدا درآمدن آژیز خطر در این مرزها خبر دادند.
آمریکا برای توافق با ایران مشتاق است
تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی از مذاکرات هسته‌ای میان ایران و ۵+۱ در لوزان تاکید کرد که آمریکا برای توافق با ایران مشتاق است.
توافقی دومرحله‎ای درکار نخواهدبود
عباس عراقچی مذاکره ارشد هسته ای ایران با اشاره به امکان دستیابی به توافقی بین ایران و گروه 5+1 تاکید کرد: توافقی دو مرحله ای در کار نخواهد بود.
اولین کاندید انتخابات مجلس  مشخص شد
غرضی گفت: من ستاد ندارم و فقط می‌آیم و اعلام می‌کنم که هستم انشاءالله کاندیداتوری‌ام برای انتخابات مجلس قطعی است و اگر عمری باشد حتما می‌آیم
مراسم ترحیم والده وزیر فرهنگ برگزار شد
صبح امروز با حضور سران کشوری و لشکری و جمعی از مردم مراسم ترحیم همسر مکرمه آیت الله احمد جنتی، و والده علی جنتی،در مدرسه عالی شهید مطهری واقع در میدان بهارستان برگزار شد.
وزیر خارجه چین نیز وارد لوزان شد
در ادامه ورود وزرای خارجه گروه ۱+۵ به لوزان سوئیس، وزیر خارجه چین نیز وارد این شهر شد.
سفر هاشمی به عربستان لغو شد
مشاور پارلمانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از لغو سفر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به عربستان خبر داد.