خاتمی: تحجر از بی دینی خطرناکتر است
خاتمی تصریح کرد: تحجر، دین را تبدیل به پوستین وارونه ای می کند که به تعبیر امیرالمؤمنین به جای آنکه گرم کند، می ترساند و امروز نمونه های آن را می بینیم.
منتقدان ژنو
او با این حال ترجیح داده به زیر پا گذاشتن توافق ژنو توسط آمریکا اشاره ای نکرده و به افزایش تحریم ها و تهدید ها علیه ایران در طول مدت این قرار داد نیز بی توجه باقی بماند.
خاتمی با تشکیل ندای ایرانیان موافق است
صادق خرازی گفت: هنوز مجوز فعالیت حزب ندای ایرانیان صادر نشده است.
آزادی شهرام جزایری اواخر مهرماه ،تشریح آخرین وضعیت پرونده‌‌های متهمان معروف
وی در مورد برگزاری جلسه بعدی دادگاه مهدی هاشمی یکی دیگر از موکلانش گفت: هنوز در مورد این جلسه به ما چیزی اعلام نشده است.
۵+۱ در مذاکرات اسیر استقامت ایران شدند
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اجتماع ۱+۵ کشور مدعی قدرت که همگی از حامیان رژیم منحوس پهلوی بودند، طی مذاکرات اخیر اسیر استقامت و پایمردی ملت ایران شد.
ایران درخواست دانمارک برای حضور در ائتلاف ضدداعش را رد کرد 
دبیر شورای عالی امنیت ملی از درخواست صریح وزیرخارجه دانمارک برای حضور جمهوری اسلامی ایران در ائتلاف ایجاد شده از سوی برخی کشورهای غربی و عربی جهانی علیه داعش خبر داد و گفت: "این موضوع مورد موافقت ما قرار نگرفت."
عارف: به دنبال کسب اکثریت مجلس هستیم
رئیس بنیاد امید ایرانیان گفت: به دنبال کسب اکثریت مجلس هستیم.
شکست سنگین ارتش اسرائیل در غزه/ تل آویو مضحکه حماس شده است
یک عضو کنست رژیم صهیونیستی از شکست سنگین ارتش این رژیم برای رسیدن به اهدافش در حمله نظامی به نوار غزه خبر داد.
شهردار تهران معاون رییس جمهور شود
اعضای شورای اسلامی شهر تهران طی دیداری سه ساعته با رئیس جمهور به بررسی مشکلات پایتخت پرداختند و در پایان پیشنهاد شد شهردار تهران یکی از معاونان رئیس جمهور باشد.
حاشیه‌های نشست خبری روحانی
سومین نشست خبری رئیس جمهور همزمان با پیروزی دولت یازدهم در انتخابات ریاست جمهوری با حضور رسانه های داخلی و خارجی برگزار شد.
برای رئیس جمهور آرزوی موفقیت می کنم
حداد عادل پس از جلسه صمیمانه نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: جلسه خوبی بود و این جلسه در محیط صمیمانه ای برگزار شد.
رقبای پارسال، هم سفره ای های امسال
نشست رئیس‌جمهور با کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که در سال گذشته رقیب وی در این عرصه بودند، در ساختمان قرمز نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
جزئیات دیدار امروز روحانی با اعضای شورای شهر
افزایش سطح اختیارات اعضای شورای شهر تهران ، تحقق مدیریت یکپارچه شهری و پرداخت بدهی های دولت در حوزه مترو و اتوبوس مهم ترین مطالبات اعضای شورای شهر تهران از حسن روحانی است .
حامل پیام خصوصی حسن روحانی برای اوباما هستم!
کشیش آمریکایی که به تازگی از سفر ایران بازگشته است، در مصاحبه با رادیو بی‌بی‌سی مدعی شد حامل پیام خصوصی "حسن روحانی" برای اوباما است.
داعش از طریق صفحه فیسبوکش مقاصد تروریستی خود را اعلام می کند
عراق پس از حملات روز گذشته داعش، همچنان شاهد تحولات گسترده‌ای برای برقراری امنیت و پاکسازی برخی مناطق از وجود این ترویست‌ها است.
ایران مطمئن‌ترین منبع انرژی ترکیه است
"دستاوردهای سفر رئیس‌جمهور به ترکیه" شب گذشته (20 خردادماه) در برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور "محمد نهاوندیان" رئیس دفتر رئیس‌جمهور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.