برگزاری مراسم اربعین شهدای آتش نشان پلاسکو
مراسم چهلم شهدای آتش نشان روز چهارشنبه 18 اسفند ماه 95 از ساعت 15:00 تا 16:30 در مسجد امام صادق (ع) واقع در میدان فلسطین برگزار می شود.
عباس آخوندی « وزیر راه » رخت عزا پوشید!
همشيره عباس آخوندي به فاصله چند ساعت از درگذشت همسرش دار فاني را وداع گفت.
روحانی به سپاه حمله کرد
«رئیس جمهور ایران ضمن متوجه کردن مسئولیت وضعیت اقتصادی موجود به سپاه، از آن خواست تا به مسائل نظامی و امنیتی در مرزها اهتمام بورزد.»
بازار داغ«اشتغال»در شعارهای انتخاباتی
امروز «بیکاری»به ویژه در بین جمعیت جوان و فارغ التحصیل به وضعیت بحرانی رسیده،بحرانی که البته ریشه در دهه‌های اخیر دارد و طی این روزها به نخستین و مهمترین وعده ۶نامزد انتخاباتی تبدیل شده است.
اطلاعیه جدید ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی
روابط عمومی ستادانتخاباتی حجت الاسلام رئیسی با صدور اطلاعیه ای ضمن تشکر ازاستقبال گرم و باشکوه مردم استانهای خراسان جنوبی ویزد اعلام کرد: سفرهای استانی ارتباطی با افراد و جریانهای خاص ندارد.
شنیده شدن صدای انفجار در شمال فرانسه
پلیس فرانسه در سالروز بزرگداشت قربانیان به اصطلاح هلوکاست، یک خودروی مشکوک را در نزدیک یک کنیسه منفجر کرد ولی مشخص شد که نه بمب و نه عملیات تروریستی در کار نبوده است.
روحانی دوباره وعده صدروزه داد
حسن روحانی به هنگام ورود به سازمان صدا و سیما برای ضبط برنامه تلویزیونی، درباره برنامه عملی خود درخصوص رونق تولید، خروج از رکود و حل بیکاری گفت: یک برنامه مدون دارم که آن را منتشر می کنم.
اولین مناظره روز جمعه ساعت ۴ بعدازظهرپخش می‌شود
عضو شورای نظارت بر صدا و سیما گفت: اولین مناظره شش نامزد از روز جمعه ساعت ۴ بعدازظهر از دو شبکه یک و خبر سیمای جمهوری اسلامی ایران و رادیو ایران پخش می شود.
چالش جدید ایران برای ترامپ/ بوئینگ در راه تهران
شرکت بوئینگ روز سه شنبه از توافق نامه ای برای فروش 60 فروند هواپیمای مدل 737 خود به خطوط هوایی ایران خبر داد، توافقنامه ای به ارزش 6 میلیارد دلار که موجب خشم منتقدان آمریکایی شده است.
قم و تهران را فتح می کنیم!
ابو الحسن المهاجر سخنگوی رسمی گروه تروریستی داعش در بیانیه‌ای مفصل کشورهای مختلف دنیا از جمله ایران را تهدید کرد و گفت این گروه تهران و قم را «فتح» می‌کند.
دولت به گرانی پنهان توجهی ندارد
روزنامه اصلاح‌طلب جهان صنعت از گرانی‌ها گزارش داده است:‌ در این روزهای پایانی سال، بازار کم‌فروشی نیز همانند بازار گرانفروشی داغ است و بی‌سر و صداتر از گذشته انجام می‌شود.
سور دولت در شب چهارشنبه آخر سال
نشست پایانی شورای عالی کار با هدف تعیین دستمزد سال ۹۶ بیش از ۱۳ میلیون کارگر ایرانی با حضور وزاری صنعت، اقتصاد و کار و سایر شرکای اجتماعی روز سه‌شنبه در وزارت کار برگزار می‌شود.
اعتصاب ریلی،‌ رفت و آمد مردم انگلیس را مختل کرد
اعتصاب کارکنان سه شرکت بزرگ ریلی انگلیسی که به تغییرات شغلی معترضند، آمد و شد مسافران بسیاری را در این کشور با مشکل مواجه کرده است.
مذاکرات حج در حال نهایی شدن است
نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی با اشاره به اینکه مذاکرات حج آینده در حال نهایی شدن است، تصریح کرد: تاکنون توافقات با طرف سعودی به صورت مطلوبی انجام شده است.
آغاز نام‌نویسی از داوطلبان انتخابات شوراها از 30 اسفند
رییس ستاد انتخابات کشور از صدور دستور آغاز فرآیند برگزاری انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از روز چهارشنبه هفته جاری (25 اسفندماه) خبر داد.
وزیر کشور ۵ فرماندار جدید منصوب کرد
وزیر کشور در احکامی جداگانه فرمانداران شهرستان‌های مشگین‌شهر، کمیجان، شهربابک، رازوجرگلان، چاوگان را منصوب کرد.