آغاز ششمین رزمایش فدائیان حریم ولایت نیروی هوایی ارتش
ششمین رزمایش فدائیان حریم ولایت با حضور انواع جنگنده‌ها و هواپیماهای نیروی هوایی ارتش در منطقه عمومی اصفهان آغاز شد.
وزیر دادگستری ترکیه: گولن بن‌لادن ترکیه است
وزیر دادگستری ترکیه اعلام کرد استرداد نشدن گولن به ترکیه پیامدی جدی بر روابط میان آنکارا و واشنگتن خواهد داشت.
اعاده دادرسی مهدی هاشمی پذیرفته نشده!
پیرو خبر برخی سایت‌های خبری مبنی بر پذیرفته شدن درخواست اعاده دادرسی مهدی هاشمی از سوی دیوان عالی کشور ، دادستان عمومی و انقلاب تهران صبح امروز این خبر را تکذیب کرد.
یورش به اقامتگاه سفیر آمریکا در مسکو!
اقامتگاه سفیر آمریکا در مسکو از سوی گروهی که تندرو شناخته می شوند با بطری های دودزا مورد حمله قرار گرفت و ماموران پلیس نیز سه نفر از مهاجمین را دستگیر کردند.
باز هم هشدار ایران/به ترکیه نروید
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ایرانیان در شرایط فعلی از سفر به ترکیه به دلیل ناامنی خودداری کنند.
«داعش شیعی» ایران وارد عمل شد!
«الحشد الشعبی اینک نقاط مشترک بسیاری با داعش دارد و همان وحشتی که سنی های عراق از داعش دارند، از الحشد الشعبی هم دارند.»
مدیر مسئول همشهری اظهارات قالیباف را تکذیب کرد
مدیرمسئول روزنامه همشهری به اظهارات اخیر علیرضا رحیمی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس واکنش نشان داد.
واکنش‌ها به خبر زنده شدن یکی از شهدای فاجعه منا
در پی انتشار وسیع خبری در فضای مجازی مبنی بر زنده شدن یکی از شهدای فاجعه منا روابط عمومی سازمان حج و زیارت در این رابطه واکنش نشان داد.
بارش برف مدارس و دانشگاه های اردبیل را به تعطیلی کشاند
بارش سنگین برف که از بامداد روز گذشته (سه شنبه) در بسیاری از مناطق استان اردبیل آغاز شده و تاکنون ادامه دارد؛ صبح چهارشنبه سبب تعطیلی مدارس و دانشگاه ها و تاخیر کارمندان و کسبه برای حضور در محل کارشان شده است.
استقبال رسمی روحانی از رئیس‌جمهور فنلاند
رئیس‌جمهور کشورمان روز چهارشنبه در مجموعه تاریخی – فرهنگی سعدآباد از «سائولی نینیستوو» رئیس‌جمهوری فنلاند بطور رسمی استقبال کرد.
استعفای فانی جمع‌بندی رئیس‌جمهور بود
یک نماینده اصلاح طلب مجلس معتقد است: استعفای فانی جمع‌بندی خود رئیس جمهور بوده و با وزیر آموزش و پرورش در میان گذاشته است لذا فانی به درخواست روحانی استعفا داد.
فرار یک آقازاده‌ با کیف ۶۰ میلیون دلاری!
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: ۶۰ میلیون دلار از ۷۷ میلیون دلار قیمت دکل باقی مانده بود و پرداخت نشده بود. ۱۷ میلیون دلار را طرف خارجی برای پیش پرداخت گرفته بود. طباطبایی ۶۰ میلیون دلار را از شرکت حفاری و از وزارت نفت می گیرد و فرار می کند.
نهاوندیان از مجتمع آب سنگین اراک بازدید کرد
رییس دفتر رییس جمهوری صبح دوشنبه با حضور در مجتمع آب سنگین اراک، از بخش های مختلف این تاسیسات هسته ای بازدید کرد و در جریان روند فعالیت آن قرار گرفت.
قالیباف می‌آید؟
اگرچه محمدرضا باهنر، رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری، غیرمستقیم توصیه به نیامدنش کرده است اما امیر محبیان، تحلیلگر سیاسی اصولگرا، معتقد است با نیامدن احمدی‌نژاد، شانس او برای بدل‌شدن به گزینه نهایی اصولگرایان بیشتر شده است.
ترامپ و نهاوندیان در اخبار ویژه کیهان
کیهان در ستون خبرهای ویژه خود نوشت؛
پنج روز از زندگي یک وزير ٤٠ ساله کار بلد!
پرسنت برک، وزیر تجارت، صنعت و شیلات نروژ هرگز از اینکه در هایپراستار لباس کار بپوشد و ماهی سالمون را تمیز و طبخ کند و به مشتری ایرانی تعارف کند،‌ خجالت نکشید بلکه آن را ارزش‌گذاری به تولید ملی کشورش دانست!