بازتاب‌های جهانی نامه رهبری به جوانان غرب
رهبر معظم انقلاب در پی حوادث فرانسه، در پیامی برای جوانان اروپا و آمریکای شمالی از آنان خواستند تا با اسلام از طریق قرآن و زندگی پیامبر بزرگ آن (ص) آشنا شوند و نوشتند: اجازه ندهید شما را در مرزهای ساختگی و ذهنی محصور کنند.
درجلسه دیروز وزیر صنعت چه گذشت
عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به جلسه دیروز این کمیسیون با وزیر صنعت، گفت:‌ وزیر صنعت موضوع افزایش ۱۰ درصدی قیمت خودرو در سال آینده را مطرح کرد که نمایندگان با آن مخالفت کردند.
درخواست وزیر کشور از مدیران
وزیر کشور گفت: از مدیران خواسته‌ایم در این یک سال از فعالیت‌های انتخاباتی پرهیز کنند.
عدم انتقال رحیمی به زندان
رئیس سازمان زندانهای کشور گفت: به زودی ۱۰ هزار زندانی در فاز نخست ملزم به استفاده از پابند الکترونیکی خواهند شد.
نامه رهبر‌ عالی ایران همه ما را به چالش کشاند
اسقف کلیسای اپیسکوپال واشنگتن گفت: حق با رهبر عالی ایران است که تشخیص داد جامعه جهانی برای آینده خود باید بر درک بهتر اسلام در غرب و نیز سراسر جهان تمرکز کند. رفتار این روزهای غرب علیه مسلمانان سطح بی‌اطلاعی از اسلام را اثبات می‌کند.
حضور رهبر انقلاب در مرقد مطهر امام راحل
آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در مرقد مطهر امام راحل(ره)، ضمن قرائت فاتحه، یاد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.
عبور بالگردهای اسرائیل از خطوط قرمز ایران
معاون عربی و آفریقای وزارت خارجه تصریح کرد: رژیم صهیونیستی با هدف قراردادن سردار الله دادی و شهدای حزب الله که در خط مقدم مبارزه با تروریسم بوده‌اند وارد خطوط قرمز ما شده است.
تذکر مجلس به وزارت ارشاد برای پرداخت کارت هدیه
نادر قاضی‌پور، روح‌الله حسینیان، سید مرتضی حسینی و علیرضا سلیمی در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار جلوگیری از پرداخت کارت هدیه توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شدند.
وزرای کدام دولت کارت زرد بیشتری گرفتند؟!
دولت روحانی در 18 ماه چهار کارت زرد را از مجلس شورای اسلامی دریافت کرده است، این در حالیست که وزرای دولت دهم در 4 سال دوران این دولت 8 کارت زرد از بهارستان نشینان گرفتند.
واکنش آمریکا به بازتاب پیاده‌روی کری و ظریف
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به بازتاب پیاده‌روی وزرای خارجه آمریکا و ایران در محافل سیاسی ایران گفت ظریف و کری دیدارهای متعدد و مفیدی داشتند و این امری معمول است.
بیانیه نمایندگان درباره سردار قاسم سلیمانی در صحن مجلس قرائت شد
۲۰۸ نفر از نمایندگان مجلس طی بیانیه‌ای از نیروی قدس سپاه و سردار سلیمانی در پی مبارزه با گروه‌های تروریستی و داعش تقدیر و تشکر کردند.
حرف روحانی غلط است، او پیروزی را مدیون ماست!
مسئول کمیته هماهنگی اصلاح‌طلبان گفت روحانی پیروزی خود را مدیون اصلاح‌طلبان است و نباید بگوید وامدار هیچ حزبی نیست.
اعتراض نمایندگان به حضور یک آمریکایی در دفتر رئیس جمهور
13 نماینده مجلس به رئیس جمهور تذکر دادند تا از ادامه فعالیت یک مسئول دو تابعیتی شاغل در دفتر رئیس جمهور که تابعیت آمریکا را دارد، جلوگیری کند.
خطای دیپلماتیک «ظریف» را به مجلس کشاند
21 نفر از نمایندگان مجلس طرح سؤال از وزیر امور خارجه درباره علت 2 خطای دیپلماتیک اخیر وی در حاشیه مذاکرات هسته‌ای را تقدیم هیأت رئیسه مجلس کردند.
زاکانی: دم کدخدا را دیدن حرف اشتباهی بود/خرازی: چنین حرفی را از روحانی نشنیدم
زاکانی: دم کدخدا را دیدن حرف اشتباهی بود/خرازی: چنین حرفی را از روحانی نشنیدم
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان در حکمی ابراهیم حاجی زاده را به سمت سرپرست اداره کل بورس و اعزام دانشجویان منصوب کرد.