«راهپیمایی 22 بهمن به معنای بیعت جدید با آرمان‌های امام (ره) است»
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این‌که «امام جامعه در نقطه‌ای است که کسی نباید خود را در کنار ایشان قرار دهد» گفت: بعضی فکر می‌کنند در ردیف امام جامعه هستند.
«راهپیمایی 22 بهمن به معنای بیعت جدید با آرمان‌های امام (ره) است»
صفار هرندی در سخنرانی روز پنجشنبه خود در قطعه شهدای بهشت‌زهرا(س) با بیان این‌که «همه افراد در طول امام جامعه معنا پیدا می‌کنند» اظهار کرد: بعضی چون فکر می‌کنند با اقبال مواجه هستند خود را گم و سعی می‌کنند خود را در ردیف امام جامعه قرار دهند.وی تاکید کرد این انقلاب در میان ملتی شکل گرفت که اهل ولایت و بصیرت هستند و با ولایت مداری و بصیرت خود، انقلاب را به جهانیان شناسانده‌اند.
به مناسبت سالروز ورود امام (ره)به کشور
12بهمن سالروز ورود امام خمینی به کشور است ،روزی که امام خميني پس از سال‌ها دوري و تبعيد به کشور بازگشت و ايران اسلامي شاهد بزرگترين و تاريخي‌ترين استقبال بود.
به مناسبت سالروز ورود امام (ره)به کشور
12 بهمن سالروز ورود امام خمینی به کشور است ،روزی که امام خميني پس از سال‌ها دوري و تبعيد به کشور بازگشت. ايران اسلامي شاهد بزرگترين و تاريخي‌ترين استقبال بود. حضور ميليوني مردم که صف مستقبلين را از فرودگاه تهران تا بهشت زهرا امتداد داده بود، حاکي از عشق و علاقه بي‌نظير آنها به رهبر خويش بود. مرور اتفاقات این روز خاطره انگیز خالی از لطف نخواهد بود.