مراسم تشییع پیکر آتش نشان های شهید به تعویق افتاد
مجتبی عبداللهی گفت: مراسم تشییع پیکر آتش نشان های شهید که قرار بود فردا ( پنجشنبه) برگزار شود به تعویق افتاد و زمان جدید مراسم متعاقباً اعلام خواهد شد.
باز هم اعتراض در پرونده پزشکی کیارستمی
سازمان نظام پزشکی از مهرماه که حکم محرمانه را صادر کرد تا امروز اول اسفند مشغول بررسی اعتراض پزشک معالج است و هیچ حکم رسمی غیر محرمانه و قابل انتشار دیگری هم در ارتباط با این پرونده صادر نکرده است.
بارش برف و باران در 25 استان کشور
کارشناس سازمان هواشناسی از بارش برف و باران در 25 استان کشور طی امروز و فردا خبر داد و گفت: بارش های حداقل هفت استان کشور سیل آسا خواهد بود.
ترافیک سنگین در معابر شمالی و بزرگراه‌های تهران
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران از ترافیک سنگین در معابر شمالی تهران و بزرگراه‌های همت،‌ حکیم، نیایش، بابایی و صدر خبر داد.
تعطیلی همه مدارس و دانشگاه‎های کهکیلویه و بویر احمد
همه مدارس و دانشگاه های استان به جز دانشجویان بالینی فردا دوشنبه، 25 بهمن ماه تعطیل شدند.
بارش برف در محورهای ۵ استان
رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور با اعلام ترافیک نیمه سنگین در باند جنوبی آزاد راه قزوین - کرج، گفت: در حال حاضر در محورهای ۵ استان شاهد بارش برف هستیم.
تمهیدات ترافیکی دربی 84
جانشین رئیس پلیس راهور تهران تمهیدات ترافیکی دربی 84 را تشریح کرد.
پذیرش نوزاد ۴ ماهه ایرانی در بیمارستان آمریکایی
با لغو موقت دستور ضد‌مهاجرتی دولت آمریکا، نوزاد ۴ ماهه ایرانی که به جراحی فوری قلب نیاز داشت، در بیمارستانی در این کشور پذیرش شد.
جمعه تهران بارانی است
کارشناس سازمان هواشناسی گفت:امروز در 6 استان کشور،برف و باران می بارد.
تولید یک اتوبوس متوقف شد
دی ماه امسال تولید یک مدل اتوبوس در خودروسازان داخلی به صفر رسید.
آلودگی در تهران ماندگار شد
نتایج پیش بینی کیفیت هوای تهران بر برقراری شرایط نامطلوب کیفی هوا به ویژه برای گروه های حساس دلالت می کند و انتظار می رود با افزایش نسبی غلظت آلاینده ها تا روز دوشنبه، این شرایط نامطلوب همچنان تداوم داشته باشد.
شروع مجدد عملیات امداد برای پیدا کردن راننده کامیون از زیر بهمن
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از ارائه گزارش مفقود بودن راننده کامیونی که زیر بهمن گرفتار شده بود خبر داد و گفت: با توجه به اعلام فقدانی اخیر، گزارش مربوطه به هلال احمر و سایر دستگاه‌های متولی ارسال شد تا عملیات امدادرسانی مجددا آغاز شود.
مرگ در «هراز»؛ اهمال پلیس و راهداری یا بی‌توجهی مسافران؟
برخی‌ها معتقدند که بازگشایی زودهنگام جاده هراز و تاخیر در اعلام انسداد این محور یکی از عواملی بود که باعث گرفتار شدن مسافران در این جاده شد ولی پلیس راهور معتقد است هیچ تاخیر یا تعجیلی درکار نبوده و مسافران توصیه‌های پلیس را جدی نگرفته‌اند.
ایران‌ایر مسافرانش را تهدید کرد !
مسافران پرواز ۲۱۶ تهران-بیرجند هواپیمایی ایران‌ایر در اعتراض به خلف وعده این شرکت برای انجام پرواز فوق‌العاده در فرودگاه مهرآباد تجمع کرده و خواستار رسیدگی مسئولان به بلاتکلیفی خود هستند.
نیمه شب، ریل راه‌آهن تهران-مشهد در ورامین شکست + عکس
ساعتی پیش قطار تهران-مشهد در ایستگاه بهرام در نزدیکی تهران و نرسیده به ورامین شکست. تمام قطارها به مقصد شرق کشور متوقف شده اند.
بیمارستان‌هایی که قدمت پلاسکویی دارند
حادثه پلاسکو، تلنگری بود برای وضعیت ایمنی بیمارستان‌های فرسوده و قدیمی؛ 570 بیمارستان دولتی که البته هزینه‌کردهای وزارت بهداشت طی سه سال گذشته جهت بهسازی و ارتقای هتلینگ‌شان، انتقاداتی را به دنبال داشت!