کد خبر : 309
تاریخ انتشار : 13 اردیبهشت 1400

ضرورت راه‌اندازی ایکس‌ری کانتینری برای رونق صادرات از بندر دیر به قطر

ضرورت راه‌اندازی ایکس‌ری کانتینری برای رونق صادرات از بندر دیر به قطر

نیک نیوز: استاندار بوشهر با تأکید بر تشکیل کارگروه تخصصی برای حل مشکلات فعالان اقتصادی در عرصه صادرات از بنادر استان بوشهر گفت: برای رونق صادرات از بندر دیر به بنادر کشور قطر، راه‌اندازی ایکس‌ری کانتینری در این بندر ضروری است.

عبدالکریم گراوند در نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان بوشهر با گرامیداشت روز معلم و روز ملی خلیج فارس و با اشاره به اینکه نام استان بوشهر با خلیج‌فارس عجین است اظهار داشت: خلیج‌فارس یادآور رشادت و استعمارستیزی مردم بوشهر از جمله رئیسعلی دلواری و بزرگان دیگر این سرزمین است.

وی، با تأکید بر عملیات شدن شعار تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها افزود: امسال با نام‌گذاری تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها از سوی مقام معظم رهبری فرصت طلایی برای کاهش مشکلات فعالان اقتصادی، توسعه اشتغال‌زایی و رونق تولید است.

استاندار بوشهر اصلاح موانع در حوزه قوانین از سوی مجلس شورای اسلامی، آیین‌نامه‌ها از طرف دولت و مقررات‌زدایی از سوی بخش‌های مختلف وزارتخانه‌ها را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: باید همه دستگاه‌های اجرایی در رفع موانع در حوزه اقتصادی، تولیدی، اشتغال‌زایی، سرمایه‌گذاری و دیگر بخش‌ها مشارکت کنند تا از این فرصت زمینه رونق تولید و اقتصاد در جامعه فراهم شود.

گراوند با تأکید بر تشکیل کارگروه تخصصی برای حل مشکلات فعالان اقتصادی در عرصه صادرات از بنادر استان بوشهر گفت: برای رونق صادرات از بندر دیر به بنادر کشور قطر، راه‌اندازی ایکس‌ری کانتینری در این بندر ضروری است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر هستید
https://github.com/igoshev/laravel-captcha

نظرات

انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

نرخ طلا سکه ارز

دلار دلار
221,500
یورو یورو
270,000
درهم امارات درهم امارات
60,500
لیر ترکیه لیر ترکیه
27,000
یوان چین یوان چین
34,500
سکه سکه
98,000,000
طلای 18 عیار طلای 18 عیار
9,503,000